Ministri Tahiri takoi ambasadorin zviceran, Lebert

Ministri Tahiri takoi ambasadorin zviceran, Lebert

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka takuar sot ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, z.Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drej...

Prishtinë   |   14/11/2017  |  
Ministri Tahiri dhe Ministri Sefaj,  takuan Ministrin për E...

Ministri Tahiri dhe Ministri Sefaj,  takuan Ministrin për E...

Ministri i Drejtësisë, z. Abelard Tahiri së bashku me Ministrin e Punëve të Brendshme, z. Flamur Sefaj, pritën në takim Ministri Britanik për Evropë dhe Amerikë, Sir Ala...

Prishtinë   |   08/11/2017  |